MONAD MOBILIA s.r.o./Obchody

Dětský nábytek italských výrobců s dlouholetou tradicí Mibb, Baby Italia, FoppaPedretti a jejich designerů představuje jednoduché a účelové řešení dětského nábytku při zařízování dětského pokoje pro Vaše nejmladší potomky. Od popředních výrobců Italského dětského nábytku Vám nabízíme široký výběr produktů: dětské pokoje v sestavách, které si můžete zakoupit za zvýhodněné ceny nebo jen samostatné komponenty dětského pokoje jako např.: postýlky, rozkládací postýlky, postele, přebalováci pulty, komody, skříně a mnoho dalších součástí pro Váš dětský pokoj.

Dětské kočárky, jídelní židličky a jiné pomůcky pro Vás i Vaše děti nabízíme jako jediní v České republice od Italského výrobce FoppaPedretti, který svou precízní kvalitou a osobitým designem představuje vrchol světové kvality (dále o nás, www.foppapedretti-monad.cz) .

Dostupné slevySledovat slevu

 • 15% Stálá sleva

  produkty z prodejny

  Kočárky Folding, Myo, Tress - Postýlky Andrea, Pop, Rolino - Autosedačky - Jídelní židličky - Pomůcky pro děti  ,... z prodejny na Koželužské 31, Olomouc.

 • 8% Stálá sleva

  stálá sleva

  Sleva při nákupu nad 30 000 Kč.

Speciální nabídky

Žádné speciální nabídky

Chcete využívat těchto slev?

StudentKarta a AbsolventKarta je slevová karta, která umožňuje jejím držitelům, STUDENTŮM a ABSOLVENTŮM, čerpat slevy při zakoupení zboží nebo služeb. Tyto slevy je možné čerpat v široké síti podniků jako jsou například: restaurace, bary, hotely, wellness centra, fitness centra, kina, cestovní kanceláře a ve spoustě dalších..

Koupit ABSOLVENT kartu Kolik ušetřím?
 • Koželužská 31
 • Olomouc
 • 77900