Energym/Sport

Fitness club „ENERGYM“ jsme otevřeli v květnu 2011 s cílem poskytnout svým zákazníkům kvalitní služby v oblasti zdravého posilování těla.

Pro naše návštěvníky jsou zde připraveny dva sály v celkové rozloze 500 m2 .

V prvním sále můžete aktivně využívat špičkové posilovací a aerobní stroje.

K dispozici Vám je i odborný tým osobních trenérů, mezi kterými jsou reprezentanti ČR, mistr světa v kulturistice Josef Furín, mistryně České republiky v ženské kulturistice Monika Šlosrová, mistr Ukrajiny v kulturistice Andriy Petruk, kteří Vám rádi pomůžou se správnou technikou cvičení, sestaví individuální tréninkový program a vytvoří stravovací plán.

V druhém sále rozehřejete tělo při těchto aerobních aktivitách:

Skvělá fyzická kondice, účinné spalování tuku, pestrá škála pohybů, to vše v každé lekci „Kruhového funkčního tréninku“- unikátního cvičení s vlastní vahou těla a s využitím pomůcek TRX, RIP Trainer, Bosu, Aquahit a dalších. Těší se na Vás Michal a Katka.

Bezkontaktní „bojový tanec“, směs elegantních pohybů a akrobacie Vám při hodinách Capoeiry předvede mistr Tartaruga.

Využijte také možnosti bohatého výběru zdravého občerstvení z našeho fit baru a poseďte u šálku lahodné kávy „Illy“.

Nezbytnou výhodou našeho fitness centra je možnost bezproblémového parkování v blízkém okolí, stejně jako snadná dosažitelnost MHD a metra.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Dostupné slevySledovat slevu

  • 25% Stálá sleva

    stálá sleva

    Sleva na jednorázový vstup, cena po slevě 75 Kč.

Speciální nabídky

Žádné speciální nabídky

Chcete využívat těchto slev?

StudentKarta a AbsolventKarta je slevová karta, která umožňuje jejím držitelům, STUDENTŮM a ABSOLVENTŮM, čerpat slevy při zakoupení zboží nebo služeb. Tyto slevy je možné čerpat v široké síti podniků jako jsou například: restaurace, bary, hotely, wellness centra, fitness centra, kina, cestovní kanceláře a ve spoustě dalších..

Koupit ABSOLVENT kartu Kolik ušetřím?
  • Přívozní 937/3
  • Praha 7
  • 17000